Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XI NIEDZIELA ZWYKŁA.

13.06.2021r.

 

 

 

Spotykamy się na niedzielnej Eucharystii, by dziękować Bogu za Jego łaskę
i uwielbiać Go za Jego nieskończone miłosierdzie. Chrystus posyła nas dziś – jak podczas każdej Mszy świętej – abyśmy nieśli Jego Ewangelię tym, których spotykamy. Napełnijmy się więc Jego obecnością i prośmy, aby towarzyszył nam
w codziennym świadczeniu o Jego miłości do każdego człowieka.

 

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na utrzymanie Naszej Parafii.

Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na utrzymanie naszego Kościoła, za wpłaty na konto jak i te składane do skarbonek w Kościele.

 

 1. W środę po Mszy św. porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 2. W tym tygodniu przypada III Piątek miesiąca, zapraszam na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.oo.
 3. W sobotę przypada 19 dzień miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo do Św. Józefa
  o godz. 16.oo.
 4. W sobotę o godz. 16.3o. Msza św. z udzielaniem sakramentu chrztu św., rodziców i chrzestnych zapraszam na naukę przedchrzcielną w piątek 18 czerwca na godz. 19.oo. do salek.
 5. W sobotę o godz. 9.oo. zbiórka ministrantów a o godz. 10.oo. spotkanie Dzieci Maryi w salkach.
 6. Kolekta przyszłej trzeciej niedzieli miesiąca, jako specjalna /kopertowa/ przeznaczona będzie na dalszą wymianę okien w budynku probostwa.
 7. Aby zakończyć inwentaryzację Cmentarza Parafialnego, ponawiam prośbę
  o zgłaszanie się opiekunów grobów w celu uzupełnienia i wyjaśnienia danych. Na stronie internetowej Parafii w zakładce „cmentarz” można sprawdzić kto powinien zgłosić się do Kancelarii Parafialnej w godzinach urzędowania.
 8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego, jest też Mały Gość dla dzieci oraz inne czasopisma.

 

Ogłoszenia i intencje znajdziemy w Biuletynie Informacyjnym Parafii, a także na stronie internetowej: www.sw-jozef.wiara.org.pl

 

Niech Bóg nam błogosławi i strzeże nas od wszelkiego zła.

Zgodnie z zarządzeniami zachowujemy w czasie nabożeństw

bezpieczne odległości oraz zakładamy maseczki.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP w Czerwionce-Leszczynach, siedziba: Czerwionka-Leszczyny, Aleja św. Barbary 3.