Ogłoszenia Duszpasterskie

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 18.11.2018r.

Dziś po raz drugi, z inicjatywy papieża Franciszka, obchodzony jest Światowy Dzień Ubogich. Prośmy więc , aby udział w Eucharystii na nowo ożywił w nas wrażliwość na potrzeby ubogich, nie tylko te materialne. Niech ten dzień będzie autentyczną formą nowej ewangelizacji, przy pomocy której pragniemy odnowić wrażliwość naszego serca.

Kolekta dzisiejszej trzeciej niedzieli miesiąca, jako specjalna (kopertowa), przeznaczona jest na wymianę pieca ogrzewania naszego Kościoła i probostwa.
Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

 

1. Informuję, że w poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św. wieczornych.
2. W poniedziałek przypada 19 dzień miesiąca, po Mszy św. porannej zapraszam na nabożeństwo do Św. Józefa.
3. W środę po Mszy św. porannej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 17.3o. Msza św. w intencji naszych ministrantów i ich rodziców z okazji Św. Tarsycjusza. Po Mszy św. spotkanie ministrantów z rodzicami w salkach.
4. W sobotę o g.8.3o. zbiórka ministrantów, o g.10.3o. spotkanie Dzieci Maryi w salkach.
5. Są jeszcze wolne intencje mszalne w miesiącu grudniu. Zachęcam do zamawiania Mszy św. zarówno za żywych jak i zmarłych z naszych rodzin.
6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
7. W niedzielę 2 grudnia przypada I Niedziela Adwentu. Rozpoczniemy w naszej Parafii odwiedziny duszpasterskie - kolędę. Plan kolędy dołączony jest do Oblubieńca oraz zamieszczony na stronie internetowej naszej Parafii. W soboty i niedziele, rozpoczęcie kolędy o godz. 14.oo., zaś w tygodniu o godz. 15.oo.
8. Od poniedziałku 19 listopada przez okres zimowy do marca przyszłego roku nasz kościół w ciągu dnia będzie zamykany.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego, Małego Gościa dla dzieci oraz innych pozycji.
Można nabyć kalendarz seminaryjny na 2019 rok, ze zdjęciami naszych kleryków. Cena 10 zł.
Ogłoszenia i intencje znajdziemy w Biuletynie Informacyjnym Parafii, a także na stronie internetowej: www.sw-jozef.wiara.org.pl

 

Bóg zapłać za wspólną modlitwę w czasie Eucharystii.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP w Czerwionce-Leszczynach, siedziba: Czerwionka-Leszczyny, Aleja św. Barbary 3.