Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA ZWYKŁA.
20.01.2019r.

        Jezus każdego z nas zna po imieniu i każdego z nas zaprasza do bliskości ze sobą. Spotykamy się na Eucharystii, aby uczestniczyć w ofierze Jego Męki i Śmierci i aby zaczerpnąć z pełni darów, jakie przynosi nam Jego Zmartwychwstanie. Dziękujemy Mu za to, że możemy spokojnie i bezpiecznie uczestniczyć we wspólnej modlitwie i powierzamy Mu wszystkie nasze sprawy i intencje.

Kolekta dzisiejszej niedzieli, jako specjalna (kopertowa), przeznaczona jest na spłatę wymiany pieca ogrzewania naszego Kościoła i probostwa.
Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

 

1. Zakończył się konkurs organizowany przez Redakcję Gościa Niedzielnego na najlepszą szopkę. Zajęliśmy I Miejsce. Pragnę podziękować jeszcze raz wszystkim, Panom, którzy budowali naszą szopkę, Panu Józefowi za obrazy z życia Św. Józefa, Firmie APINEX za wsparcie finansowe naszej szopki. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w głosowanie, bo dzięki waszym głosom, mamy tę ogromną radość i satysfakcję z wygranej. Serdecznie Dziękuję.
2. W środę po Mszy św. porannej Nowenna do matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
3. W czwartek o godz. 17.oo. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. Kancelaria Parafialna czynna jest w poniedziałki i wtorki rano w godz. 7.45. do 8.45.; w czwartki i piątki wieczorem od godz. 18.15. do 19.15.
5. W niedzielę 27.01. doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy żłobku w Panewnikach o godz. 14.oo.
6. W ostatnią sobotę stycznia odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących do Panewnik. Początek w Bazylice o godz. 12.oo.
7. Kolekta przyszłej niedzieli, będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego, Małego Gościa dla dzieci oraz innych czasopism.
Ogłoszenia i intencje znajdziemy w Biuletynie Informacyjnym Parafii, a także na stronie internetowej: www.sw-jozef.wiara.org.pl

 

Bóg zapłać za wspólną modlitwę w czasie Eucharystii.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP w Czerwionce-Leszczynach, siedziba: Czerwionka-Leszczyny, Aleja św. Barbary 3.